Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Przedszkole nr 13 po remoncie. Jest cieplej, taniej i ładniej

Zakończyła się termomodernizacja budynku Przedszkola nr 13 przy ul. Wielkiej Niedźwiedzicy 14A. Wykonawca przekazał obiekt do odbiorów końcowych, które odbędą się w przyszłym tygodniu.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Koszt tej inwestycji to ok. 1,5 mln zł, z czego dofinansowanie unijne – 964 tys. zł. W jej ramach ocieplono ściany zewnętrzne wraz ze stropodachem, zmodernizowano instalacje c.o., wymieniono drzwi.

Termomodernizacja ograniczy emisję zanieczyszczeń do atmosfery, poprawi estetykę budynku i warunki zdrowotne podopiecznych, zmniejszy też koszty ogrzewania i utrzymania obiektu.

Dotacja na tę inwestycję pochodzi z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. W tej perspektywie na inne inwestycje gmina Legnica zdobyła już około 50 mln zł.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.