Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Przed nami Kuźnia Cup juniorów młodszych. Zagrają Błękitni Kościelec

W sobotę w hali PCKZiU przy ul. Wiejskiej w Jaworze od godz. 9 odbywać się będzie turniej Kuźnia Cup w kategorii juniorów młodszych. W zmaganiach uczestniczyć będą Błękitni Kościelec.

© Paweł Sasiela

Na boisku obok dwóch drużyn Kuźni Jawor oraz Błękitnych zobaczymy też Granit Roztoka, KS Męcinka, Polonię-Stal Świdnica, Rataj Paszowice oraz Rodło Granowice. Podobnie jak w zeszłotygodniowej rywalizacji seniorów drużyny podzielone zostaną na dwie grupy, a w każdej z nich znajdą się po cztery ekipy. W grupie A znalazły się Kuźnia II, Rataj, Rodło i Polonia-Stal, natomiast w grupie B Kuźnia I, Błękitni Kościelec, Granit Roztoka i KS Męcinka.

Po fazie grupowej poszczególne miejsca w turnieju zostaną wyłonione w drodze pucharowej rywalizacji. Drużyny z miejsc 1-2 w grupach zagrają o pozycje 1-4, a ekipy z lokat 3-4 w grupach, walczyć będą o miejsca 5-8. Wszystkie uczestniczące w zawodach zespoły rozegrają więc po 5 spotkań. W dwóch pierwszych edycjach tryumfowały drużyny Kuźni Jawor. Ubiegłoroczne zmagania zwyciężyła natomiast Kaczawa Bieniowice.

 

Terminarz fazy grupowej Kuźnia Cup juniorów młodszych:

9:00 Kuźnia II Jawor - Rodło Granowice
9:13 Kuźnia I Jawor - Granit Roztoka
9:26 Polonia-Stal Świdnica - Rataj Paszowice
9:39 Błękitni Kościelec - KS Męcinka
9:52 Kuźnia II Jawor - Polonia-Stal Świdnica
10:05 Kuźnia I Jawor - Błękitni Kościelec
10:18 Rodło Granowice - Rataj Paszowice
10:31 Granit Roztoka - KS Męcinka
10:43 Kuźnia II Jawor - Rataj Paszowice
10:56 Kuźnia I Jawor - KS Męcinka
11:09 Rodło Granowice - Polonia-Stal Świdnica
11:22 Granit Roztoka - Błękitni Kościelec

Faza pucharowa zaplanowana jest od godz. 11:40, a cały turniej powinien zakończyć się około godz. 14.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.