Logo Legnica24h.pl
Reklama

Prezydent Legnicy na spotkaniach w Warszawie

W Warszawie odbywają się dziś posiedzenia zarządu Związku Miast Polskich oraz jego komisji rewizyjnej, której przewodniczy prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski.

© Anna Cybulska

Zarząd ZMP opiniuje m.in. projekty ustaw: Prawo zamówień publicznych (rządowy), Prawo ochrony środowiska (senacki), o zmianie systemu oświaty oraz o zmianie ustawy o ochronie zwierząt (poselskie), a także o Narodowej Strategii Onkologicznej (prezydencki).

Przyjmowane są również sprawozdania na doroczne Zgromadzenie Ogólne Związku, które zaplanowane jest na 5 i 6 marca w Poznaniu. Jednymi z ważniejszych kwestii wówczas będą: planowanie rozwoju przestrzeni miejskich oraz wyzwania środowiskowe, takie jak odpady, smog i klimat. Delegaci omówią też możliwości rozwoju miast w kontekście rosnących obciążeń finansowych, zwłaszcza w oświacie.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.