Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Powrót do Zaborówca!

Hufiec ZHP w Legnicy wychodzi z ofertą pobytu w Zaborówcu dla wszystkich chętnych w formie obozowania lub leśnych biwaków. To tam od początku lat 70-tych wypoczywały tysiące legnickich dzieci.

© Materiały prasowe / Hufiec ZHP Legnica

"My niżej podpisani instruktorzy i przyjaciele legnickiego harcerstwa w jego bogatej już ponad 75. letniej historii z radością przyjmujemy informacje o pozytywnych zmianach i zapowiadanych planach ponownego uruchomienia podczas tegorocznego lata powszechnie znanej i lubianej bazy obozowej w Zaborówcu" - informują byli i obecni instruktorzy Hufca ZHP w Legnicy.

„Powrót do Zaborówca” to projekt, który zapewne rozpali wspomnienia tak wielu osób – byłych uczestników obozów i kolonii oraz kadry obozowej. To tam od początku lat 70-tych wypoczywały tysiące legnickich dzieci. "Najwyższy czas to kontynuować, to miejsce jest tego warte" - dodają.

"Pragniemy, aby kolejne pokolenia harcerzy mogły poznać to magiczne miejsce i także chciały do niego wracać. Deklarujemy pomoc w otwarciu bazy w Zaborówcu podczas tegorocznej Harcerskiej Akcji Letniej i bardzo chętnie spotkamy się na niej ze wszystkimi, którzy swojej pomocy nie odmówią. Sądzimy, że powinno tam być miejsce także na wypoczynek dla dzieci i młodzieży nienależącej do harcerstwa. Tak jak bywało wcześniej" - wskazują instruktorzy.

Hufiec ZHP w Legnicy wychodzi z ofertą pobytu w Zaborówcu dla wszystkich chętnych w formie obozowania lub leśnych biwaków. Przygotowanie bazy na przyjęcie dawnych i obecnych harcerzy i instruktorów to zadanie, które można wspomóc przekazując darowiznę przelewem na konto Hufca nr 37 9527 0007 2005 8894 4000 0001 lub poprzez stronę https://zrzutka.pl/4v28tt. Darczyńcy mogą spodziewać się nagród opisanych na stronie zrzutki.

"Powróćmy razem do Zaborówca w 2021 roku!"

Marek CHARAŃCZUK
Jarosław JANOWSKI
Jacek KSIĄŻEK
Nikodem MIELCAREK
Artur REICHERT
Sonia SZYMKOWIAK-KOŁBA
Arkadiusz TOMCZUK

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.