Logo Legnica24h.pl
Reklama
Sport - Siłownia i fitness - allatonce.pl - sklep internetowy

Poszukują chłopca o imieniu Maciej. Mają dla niego paczkę od Mikołaja

Pracownicy jaworskiego Media Expert poszukują chłopca Macieja z Legnicy, autora pięknej kartki świątecznej. „Chłopiec choruje na autyzm. Święty Mikołaj zostawił u nas dla Niego paczkę” - czytamy w mediach społecznościowych.

© Facebook / Spotted Legnica

"Ekipa Media Expert w Jaworze poszukuje chłopca o imieniu Maciej, autora pięknej kartki świątecznej" - informuje strona "Spotted: Legnica" na Facebooku.

"Chłopiec choruje na autyzm. Święty Mikołaj zostawił u nas dla Niego paczkę. W imieniu Mikołaja chcielibyśmy ją przekazać Maciusiowi, jednak mamy problem w odnalezieniu chłopca. Prosimy o wsparcie w sprawie" - czytamy dalej we wpisie.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.