Logo Legnica24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Posprzątają Piekary. Ty też możesz pomóc w tej akcji

Ekopozytywni w najbliższą sobotę (6 kwietnia) ruszają do porządkowania terenów na osiedlu Piekary A i B. To kolejna akcja tych pozytywnie zakręconych ludzi, którzy mają pasje i chęci, by coś zmieniać wokół siebie.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Akcję organizuje Centrum Wolontariatu Miejskiego „Team Legnica”. Zbiórka w sobotę o godzinie 9.45 w Szkole Podstawowej nr 16. Każdy może dołączyć.

Tym razem będziemy porządkowali tereny na osiedlu Piekary A i B – mówi Jakub Należny, szef wolontariatu miejskiego. – Własnym przykładem pokazując, że może być czysto, pięknie i „ekopozytywnie”.

Przypomnijmy, że w minionym roku w podobnych akcjach porządkowych, np. w parku Miejskim czy na cmentarzu komunalnym, uczestniczyło wielu legniczan. W tym roku dołączyła już Spółdzielnia Mieszkaniowa Piekary, SP 16 i Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Z kolei pracownicy wydziału środowiska i gospodarowania odpadami Urzędu Miasta opowiedzą o segregowaniu odpadów i przybliżą projekt #zrywamzplastikiem.

Na zakończenie, tradycyjnie już, wolontariusze i ochotnicy zostaną poczęstowani ciepłą zupą, ugotowaną w Międzyparafialnej Stołówce Charytatywnej im. Św. Jadwigi w Legnicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.