Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Posłowie Kukiz‛15 odwiedzą Legnicę 24 kwietnia

W dniach 24-25 kwietnia w okręgu legnicko-jeleniogórskim odbędzie się cykl spotkań posłów Klubu Parlamentarnego Kukiz‛15 Marka Jakubiaka, Sylwestra Chruszcza oraz Adama Andruszkiewicza z mieszkańcami regionu.

Fot. dolny-slask24h.pl © Paweł Sasiela

Ze względu na liczne obowiązki posłów nastąpiła zmiana wcześniej zaplanowanych terminów. W Legnicy przedstawiciele Kukiz‛15 pojawią się już w poniedziałek.

Parlamentarzyści rozmawiać będą o tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego, bieżących sprawach społecznych, politycznych i gospodarczych oraz problemach lokalnych i sposobach ich rozwiązywania.

Organizatorami spotkań są Stowarzyszenie na rzecz nowej Konstytucji Kukiz‛15 oraz stowarzyszenia Endecja, KoLiber i WoJOWwnicy‛15.

 

Terminarz spotkań posłów Kukiz‛15​ z mieszkańcami:

24.04.2017 r. (godz. 17) - Legnica - Starostwo Powiatowe, sala konferencyjna, Plac Słowiański 1

25.04.2017 r. (godz. 16) - Lubań - ratusz (sala ślubów)

25.04.2017 r. (godz. 19) - Bolesławiec - Międzynarodowe Centrum Ceramiki, sala konferencyjna, Plac Marszałka Piłsudskiego 1c

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

misio
misio21 kwietnia 2017 o 08:58
najbardziej rozsądne ugrupowanie w sejmie.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.