Logo Legnica24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Porozumienie PWSZ z I LO w Jaworze

21 czerwca w Starostwie Powiatowym w Jaworze odbyło się symboliczne podpisanie porozumienia pomiędzy Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Witelona w Legnicy, a I Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Bolka I w Jaworze.

Fot. Starostwo Powiatowe w Jaworze © Starostwo Powiatowe w Jaworze

Dotyczy ono objęcia patronatem przez uczelnię klasy o profilu Bezpieczeństwo i Ochrony Ludności. Porozumienie zostało wcześniej parafowane przez rektora PWSZ prof. dr hab. inż. Ryszard K. Pisarskiego. Z ramienia szkoły porozumienie sygnował dyrektor Mieczysław Michalski.

Na uroczystości uczelnię reprezentowały dr Agnieszka Kos, dziekan Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz dr Dorota Domińska-Werbel. W spotkaniu uczestniczyli również starosta Stanisław Laskowski, wicestarosta Arkadiusz Baranowski oraz naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej. Liczymy, że nowy kierunek kształcenia spotka się z zainteresowaniem absolwentów gimnazjów z Powiatu Jaworskiego.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

alojzy
alojzy22 czerwca 2017 o 22:27
Świetna wiadomość. Brawo. Trzeba pozyskiwać kolejnych partnerów.
Lubię to! 1
Magda
Magda22 czerwca 2017 o 21:12
jestem pod wrażeniem
Lubię to! 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.