Logo Legnica24h.pl
Reklama

Porozmawiaj o segregacji śmieci

W środę o godz. 20.00 odbędzie się trzeci, ostatni już Facebook Live na temat nowych zasad segregacji odpadów komunalnych. Kolejne spotkanie na żywo poświęcone będzie nie tylko prawidłowej segregacji.

© bolkow24h.pl

Dwa wcześniejsze Facebook Live z tej serii cieszyły się wielką popularnością wśród legniczan, którzy zadawali pytania nie tylko na temat nowych zasad, ale również dotyczących prawidłowej segregacji. Kolejne spotkanie na żywo poświęcone będzie nie tylko prawidłowej segregacji, ale także poznamy dalszą drogę zagospodarowania odpadów w mieście.

Nasz ekspert, Ewelina Baranek z wydziału środowiska i gospodarowania odpadami Urzędu Miasta Legnicy opowie o prawidłowej segregacji. Z kolei Tomasz Lewandowski, kierownik Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Legnickim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej opowie m.in. o instalacjach do przetwarzania odpadów, jakimi dysponuje miejska spółka oraz o tym, co dzieje się z odpadami, gdy zabierze je śmieciarka – informuje Urząd Miasta Legnicy.

W trakcie godzinnego programu na żywo będzie można także zadawać pytania ekspertom.

Live rozpocznie się 5 lutego (środa) o godz. 20.00 na oficjalnym profilu miasta na Facebooku.

Zapraszamy także do dołączenia się do facebookowej grupy: Nowe zasady segregacji śmieci 2020 – Legnica, gdzie na bieżąco można otrzymywać odpowiedzi na pytania związane z segregacją.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.