Logo Legnica24h.pl
Reklama

Popis legnickich pływaków podczas mistrzostw Zagłębia Miedziowego

Szesnaście medali w tym pięć złotych wywalczyli pływacy legnickiego klubu Wankan podczas XVI Mistrzostw Zagłębia Miedziowego. Najlepszym pływakiem w naszej ekipie był Bartłomiej Kucharski.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W zawodach na legnickiej pływalni Delfinek rywalizowało 199 zawodniczek i zawodników z 21 klubów. Mistrzostwa  pod patronatem prezydenta Tadeusza Krzakowskiego zorganizowali Klub Sportowy WANKAN Legnica oraz Dolnośląski Okręgowy Związek Pływacki.

Poniżej wyniki pozostałych pływaków KS WANKAN:

ROCZNIK 2009

Jakub ŁOJKO

  • 50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:39.38 s – rekord życiowy
  • 50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:46.09 s – rekord życiowy
  • 50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:51.07 s – rekord życiowy

Laura RUDOMINA

  • 50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:46.96 s – rekord życiowy
  • 50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:51.73 s – rekord życiowy
  • 50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:59.75 s – rekord życiowy

Wojciech SKOWRON

  • 50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0: 44.52 s – rekord życiowy
  • 50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:53.89 s – rekord życiowy
  • 50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:57.21 s – rekord życiowy
  • 100 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 1:50.97 s – rekord życiowy

Lena WOJDYGA

  • 50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:40.96 s – rekord życiowy
  • 50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:48.57 s – rekord życiowy
  • 50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:00.38 s – rekord życiowy

Hania WIŚNIEWSKA

  • 50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:38.07 s – rekord życiowy
  • 50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:43.45 s – rekord życiowy
  • 50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:49.18 s – rekord życiowy
  • 100 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 1:32.22 s – rekord życiowy – III miejsce 

ROCZNIK 2008

Ida JĘDRYCZKO

  • 100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:44.55 s – rekord życiowy
  • 100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:58.79 s – rekord życiowy
  • 50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:53.53 s – rekord życiowy
  • 200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 4:11.84 s – rekord życiowy

Michalina KĘDZIERSKA

  • 100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:22.53 s – rekord życiowy
  • 100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:39.47 s – rekord życiowy
  • 100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:50.69 s – rekord życiowy
  • 50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:47.38 s – rekord życiowy

Kacper KUBIAK

  • 100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:31.67  s – rekord życiowy
  • 50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:49.32 s – rekord życiowy
  • 200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:48.28 s – rekord życiowy

Artur MYŚLIKOWSKI

  • 100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:30.98 s – rekord życiowy
  • 100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:43.26 s – rekord życiowy
  • 100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 2:02.87 s – rekord życiowy
  • 200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:49.13 s – rekord życiowy

Oliwia SIERADZKA

  • 100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:49.53 s – rekord życiowy
  • 100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:59.20 s – rekord życiowy
  • 50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:59.06 s – rekord życiowy

ROCZNIK 2007

Anna KULAS

  • 100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:09.65 s – rekord życiowy
  • 100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:19.13 s II miejsce 

Maja MATUSZEWSKA

  • 100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:09.28 s – rekord życiowy
  • 100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:24.82 s – rekord życiowy – III miejsce  –REKORD KLUBU
  • 50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:35.65 s – rekord życiowy
  • 200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:51.15 s – rekord życiowy

Bartosz SAROWSKI

  • 100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:07.02 s – rekord życiowy
  • 100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:18.44 s – rekord życiowy – II miejsce 
  • 50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:34.79 s II miejsce  
  • 200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:49.41 sI miejsce 

Filip SZYMKOWICZ

  • 100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:12.33 s – rekord życiowy
  • 100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:19.19 s – rekord życiowy – III miejsce 
  • 100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:34.78 s – rekord życiowy
  • 50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:38.79 s – rekord życiowy

ROCZNIK 2006

Sebastian GŁÓWCZYK

  • 100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:24.54 s – rekord życiowy
  • 200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:23.98 s – rekord życiowy

Michał OSTROWSKI

  • 100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:13.56 s – rekord życiowy
  • 100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:21.72 s – rekord życiowy
  • 50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:34.94 s – rekord życiowy

Aleksandra SKOWRON

  • 100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:41.11 s – rekord życiowy
  • 50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:41.98 s – rekord życiowy
  • 200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:15.88 s – rekord życiowy

ROCZNIK 2005 -2003

Bartłomiej KUCHARSKI

  • 100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:58.11 s – rekord życiowy – I miejsce
  • 100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:06.25 s – rekord życiowy – I miejsce
  • 50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:27.72 s – rekord życiowy – I miejsce
  • 200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:22.84 s – rekord życiowy – II miejsce –REKORD KLUBU

Oliwia WIESIOŁEK

  • 100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:03.70 s – rekord życiowy
  • 100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:15.49 s – rekord życiowy – II miejsce
  • 100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:21.95 s – rekord życiowy – II miejsce
  • 50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:34.33 s – rekord życiowy

Sztafeta mężczyzn 4 x 50m dowolnym 2:03.35 s miejsce III – REKORD KLUBU

W składzie: Filip Szymkiewicz,  Bartosz SAROWSKI, Michał OSTROWSKI, Bartłomiej KUCHARSKI

Sztafeta mężczyzn 4 x 50m zmienny 2:16.17  s miejsce I – REKORD KLUBU

W składzie: Filip Szymkiewicz, Michał OSTROWSKI, Bartłomiej KUCHARSKI, Bartosz SAROWSKI

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.