Logo Legnica24h.pl
Reklama

Pomaszeruj z kijkami po mistrzostwo Legnicy

Legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Otwarte Mistrzostwa Legnicy w Nordic Walking, które odbędą się 7 kwietnia (niedziela) w parku Miejskim. Start - godz. 10.00.

© Paulina Konofal

Trasa o długości 6200 m prowadzić będzie parkowymi alejkami. Start i meta na al. Orła Białego. W biegu głównym rywalizują panie i panowie w następujących kategoriach wiekowych: 16-35 lat, 36-49, 50-59 lat i powyżej 60. Start i meta na al. Orła Białego.

Organizator zapewnia elektroniczny pomiar czasu, poczęstunek oraz gorące napoje, a zwycięzcom - nagrody. Prowadzona będzie również klasyfikacja osób niepełnosprawnych, które zmierzą się na dystansie 1550 m.

Wszelkie informacje dostępne są pod nr tel. 76 72-33-801 lub w siedzibie OSiR (ul. Najświętszej Marii Panny).

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.