Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Polska ma nowego premiera

Prezydent Andrzej Duda oficjalnie desygnował na stanowisko premiera pochodzącego z Wrocławia Mateusza Morawieckiego, powierzając mu misję stworzenia nowego rządu.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Dzisiaj dalej tę misję prowadzenia rządu Zjednoczonej Prawicy będzie kontynuował pan premier Mateusz Morawiecki. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie, otrzymawszy dzisiaj to desygnowanie, przedstawi skład Rady Ministrów i że może w przyszłym tygodniu będzie możliwość przedstawienia programu pana premiera w formie expose w Sejmie - mówił prezydent Andrzej Duda.

Mateusz Morawiecki na stanowisku zastąpi Beatę Szydło. Spekuluje się, że do stycznia nie nastąpią zmiany w poszczególnych ministerstwach. O tym przekonać się powinniśmy w przyszłym tygodniu.

Ten zaszczyt będę starał się przekuwać w rzeczywistość. Program, który realizowaliśmy będzie nadal dla mnie drogą i drogowskazem zarazem, żeby jak najlepiej służyć polskiemu społeczeństwu, służyć polskim rodzinom. To była taka latarnia, która świeci bardzo mocno dla nas i która chcę, aby jak najmocniej świeciła w przyszłości - mówił Mateusz Morawiecki. - Dziękuję panu prezydentowi za tę desygnację i będę na pewno starał się zrobić wszystko, żeby przysłużyć się dobrze Polsce, żeby przydać się Polsce, przydać się Polakom - dodawał. 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

wyborca
wyborca8 grudnia 2017 o 17:29
Popieram
Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.