Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Położą asfalt na Jaworzyńskiej

Od jutra na odcinku ul. Jaworzyńskiej od skrzyżowania z ul. Żółkiewskiego do skrzyżowania z ul. Boiskową będzie układana warstwa ścieralna asfaltu. W związku z tym wystąpią duże utrudnienia. Będzie wprowadzony ruch wahadłowy.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Roboty bitumiczne prowadzone będą oprócz ul. Jaworzyńskiej, także na ul. Żółkiewskiego, Inwalidów, Mostowej, Zwycięstwa, Handlowej, Boiskowej i Wilczej.

Jeżeli pogoda dopisze, prace zostaną zakończone 5 maja . W długi weekend roboty będą zawieszone - od 29 kwietnia do 3 maja.

W związku z prowadzonymi pracami wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym i pieszym. Firma SKANSKA prosi o zachowanie szczególnej ostrożności, a w miarę możliwości nawet omijanie tego odcinka. Przeprasza też za wszelkie utrudnienia i niedogodności w ruchu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.