Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Półkolonie letnie z GOKiS Kunice

18 maja od godziny 13:00 rozpoczynają się zapisy na półkolonie organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach.

© materiał prasowy

Półkolonie podzielone będą na dwa turnusy: 

I turnus – 25.06-6.07.2018 

II turnus 16.07-27.07.2018.

Na półkolonie letnie przyjmowane będą dzieci w wieku od 7 do 11 lat.

W programie przewidziane są wycieczki autokarowe dla dzieci, zajęcia plastyczno-techniczne, wyjścia do kina, zajęcia sportowe, gry i wiele ciekawych atrakcji. Zorganizowane zajęcia są ciekawym sposobem na spędzenie wolnego wakacyjnego czasu przez dzieci. Każdego roku zainteresowanie półkoloniami jest większe co niezmiernie cieszy organizatorów. Ilość miejsc jest ograniczona.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.