Logo Legnica24h.pl
Reklama
PWSZ im. Witelona w Legnicy
SWWS
Koparka Jawor - roboty budowlane

Podsumowanie akcji ALO „Podajłapkę - pomoc dla bezdomnych zwierząt w Legnicy”

Zapraszamy na uroczystość podsumowującą akcję charytatywną Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy pt. „Podajłapkę - pomoc dla bezdomnych zwierząt w Legnicy”.

© Facebook / Akademickie Liceum Ogólnokształcące

Podsumowanie odbędzie się we wtorek, 25 maja, o godz. 11.00 w sali E2 Centrum Konferencyjno-Widowiskowego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

Celem akcji była zbiórka pieniędzy oraz darów rzeczowych dla legnickiej fundacji opiekującej się bezdomnymi zwierzętami Przytul Psiaka i Kociaka. Wydarzenie jest poświęcone podsumowaniu całej akcji oraz uhonorowaniu wolontariuszy oraz innych osób wspierających inicjatywę. Oficjalnie zostaną przekazane dla Fundacji także zebrane dary w postaci blisko 12 tys. zł w gotówce oraz licznych darów rzeczowych (m.in. karma mokra i sucha, smakołyki, kubraczki zabiegowe, smycze, koce, miski, zabawki, etc.). Z dumą możemy ogłosić, że „Podajłapkę” to największa szkolna akcja charytatywna w czasie epidemii na terenie całej Legnicy, a być może nawet w skali województwa.

W wydarzenie zaangażowało się kilkunastu uczniów ALO oraz grono pedagogiczne: Dawid Stefanik – inicjator i opiekun akcji, Ewa Stanecka-Spuła oraz Agnieszka Kucha-Kiedel. Wśród instytucji i firm wspierających akcje znalazły się miedzy innymi: II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Henryka Pobożnego w Legnicy, Studio Tatuażu i Piercingu KleinDevil, Towarzystwo Miłośników Legnicy Pro Legnica, Ministerstwo Śledzia i Wódki, Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie, redakcje: E-legnickie.pl, 24legnica.pl, TuLegnica.pl, DamiTV.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.