Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa
Collegium Witelona

Piłkarze doceniają murawę w Legnicy

W klasyfikacji za miniony sezon najlepszy pod względem jakości murawy okazał się obiekt w Mielcu. Tuż za nim uplasowały się murawy stadionów znajdujących się w Niecieczy i Legnicy.

© Pawe?? Sasiela

Już po raz szósty piłkarze występujący na boiskach Fortuna 1 Ligi ocenili stan ligowych muraw, co złożyło się na coroczny ranking Polskiego Związku Piłkarzy. Tradycyjnie w ścisłej czołówce znalazła się murawa Stadionu im. Orła Białego w Legnicy.

Badanie przeprowadzono wśród piłkarzy klubów Fortuna 1 Ligi, wśród nich po kilku z każdego klubu. Uczestnicy ligowej rywalizacji oceniali płyty boisk w skali od 1 do 5, z czego wyliczona została średnia. Ocenę 4,52 uzyskała murawa stadionu Stali Mielec, ocenę 4,48 dostała nawierzchnia boiska Bruk-Bet Termalici Nieciecza, a murawa, po której na co dzień biegają piłkarze Miedzi otrzymała średnią ocen 4,43.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.