Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Patrycja Kamola i jej muzyczni przyjaciele zapraszają do Rest & Cafe Vincero

31 sierpnia rusza nowy projekt muzyczny wokalistyki i legniczanki - Patrycji Kamola, która tym razem rozpoczyna cykl koncertów pod pseudonimem artystycznym „PatiKa”.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

- „Nadejdzie lepszy czas” to tytuł singla zapowiadającego moją drugą solową płytę - mówi Patrycja Kamola - wokalistka, kompozytorka i liderka nowego projektu muzycznego PatiKa. - Tytuł ten, posiada dla mnie szczególne znaczenie, ponieważ coś musi się przełamać, zmienić, a nawet zniszczyć zanim nadejdzie coś nowego. Zawsze pragnęłam połączyć muzykę popową, bluesową i funky, a wiele sytuacji w moim życiu potoczyło się właśnie w imię burzenia czegoś i odrzucania zastanych rzeczy.

- Aby pokazać się z nowej, całkiem odmiennej strony, musiałam zmienić nie tylko muzyków, ale również stylistykę muzyczną, w której do tej pory się poruszałam. Tak naprawdę różnorodna przestrzeń artystyczna osiągnięta przeze mnie w projekcie PatiKa, nie ma zamkniętego charakteru i stwarza możliwość budowania nowego rodzaju muzycznej relacji z publicznością. Projekt PatiKa to muzyczna podróż po wielu gatunkach muzycznych za sprawą mojego głosu i moich kompozycji, w których gitarowe brzmienie - Łukasza Parlickiego, klawiszowe wstawki - Jakuba Gościniaka, głęboki bas - Michała Kuźnickiego i rytmiczna wrażliwość - Jarka Marszałka, tworzą jedną całość. Ten projekt, to mój eksperyment z nowymi, muzycznymi pejzażami, niecodziennymi podziałami rytmicznymi i brzmieniowymi, a jednocześnie nadal to dzieło muzyki rozrywkowej. Na moich koncertach chcę pokazać szerokie spektrum tematyczne i gatunkowe, a to dopiero początek muzycznych poszukiwań z PatiKa – dodaje Patrycja Kamola.

Zapraszamy 31 sierpnia o godzinie 19:00 do Rest & Cafe Vincero, ul. Przybosia 5 w Legnicy, na muzyczną ucztę dla każdego. Wstęp wolny!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.