Logo Legnica24h.pl
Reklama

Out Of Control. Nabór kapel.

Koncerty Out Of Control, to także szansa na muzyczne debiuty, które wiele razy miały miejsce na naszych imprezach

Out Of Control © LAiK

"Organizujemy czwartą edycje Out Of Control, a tym samym nabór kapel na to wydarzenie. Czasu jest mało, bo tylko do 3 listopada 2018r. Koncert to świetna okazja dla mniej lub bardziej doświadczonych solistów oraz kapel do zaprezentowania się przed wspaniałą legnicką publicznością, niezelżenie od tego, jaki styl muzyczny prezentują. Koncerty Out Of Control to także szansa na muzyczne debiuty, które  wiele razy miały miejsce na naszych imprezach. Jak co roku zbieramy pieniądze na paczki świąteczne dla dzieci będących pod opieką TPD. Akcja świąteczna nosi  nazwę „Uśmiech pod Choinkę”.

Zaprasza i informuje Dawid Stefanik szefujący Stowarzyszeniu Legnica Aktywnie i Kreatywnie, głównemu organizatorowi wydarzenia muzycznego.

Szczegóły uczestnictwa i naboru na stronie http://laikart.pl/2018/10/17/rusza-nabor-do-iv-edycji-out-of-control/ 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.