Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Ostatni dzień pięknego i bestii. Zajrzyj do Galerii Sztuki

Z końcem stycznia Galeria Sztuki kończy prezentację wystawy głównej Europejskiego Festiwalu Szkła pt. Piękny i Bestia.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W piątek, 31 stycznia, o godz. 18.00 po tej międzynarodowej wystawie oprowadzi Adam Włodarczyk, wielki pasjonat szkła, którego legniczanie mieli już okazję spotkać na warsztatach witrażownictwa w listopadzie zeszłego roku.

Adam Włodarczyk to artysta i kurator wystaw szkła. Zajmuje się także projektowaniem szkła, witraży i ich renowacją oraz współpracuje z wrocławskim Muzeum Narodowym i Wydziałem Ceramiki i Szkła ASP.

Oprowadzając gości po przewrotnym świecie Pięknego i Bestii, kurator opowie o idei wystawy i poszczególnych realizacjach jej intrygującego tematu, nie stroniąc od fascynujących fachowych szczegółów, dotyczących różnorodnych technik szklarskich. Na koniec obejrzymy filmowe prezentacje artystów, biorących udział w wystawie.

Wstęp wolny.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.