Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

OSiR zaprasza na majówkę

Legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do atrakcyjnego spędzenia czasu podczas długiego weekendu. W poniedziałek 1 maja - na boiskach siatkarskich, a w środę 3 maja - na wycieczce rowerowej do trzech jezior.

© osir

1 maja o godz. 10.00 rozpocznie się w parku Miejskim Piknik Siatkarski. Drużyny  będą rywalizować na ośmiu boiskach trawiastych, w następujących kategoriach wiekowych:  gimnazjalnej, ponadgimnazjalnej i otwartej.

Zwycięskie drużyny otrzymają puchary. Zapisy przyjmowane są e-mail: ci@osir.legnica.pl do 28 kwietnia lub w dniu imprezy do godz. 9.30 w biurze zawodów. Wpisowe - 1 zł (uczniowie), 20 zł (drużynyosoby dorosłe).

W przypadku deszczu turniej zostanie rozegrany na ul. Lotniczej. Uczestnicy Pikniku poczęstowani zostaną kiełbasą z grilla. OSiR udostępni grille oraz węgiel drzewny.

W środę, 3 maja, odbędzie się Majówka Rowerowa do Trzech Jezior. W tym roku rowerzyści spotkają się przy skateparku (ul. Cynkowa), skąd o godz. 11.00 nastąpi start rajdu. Trasa prowadzić będzie z Legnicy przez Ziemnice, Grzybiany, Rosochatą, Jaśkowice do Kunic. Po drodze przewidziano dwa przystanki na odpoczynek i lekki, zdrowy poczęstunek. Pierwszy w Grzybianach, w ośrodku sportowym, skąd podziwiać można Jezioro Koskowickie. Drugi - w Jaśkowicach, nad Jeziorem Jaśkowickim. Tam postój przy ruinach pałacu, na placu wypoczynku i rekreacji. Dalszy szlak majówki wiedzie nad jezioro Kunickie do ośrodka wypoczynkowego Skibińscy, gdzie zaplanowano dłuższy pobyt z posiłkiem. Powrót we własnym zakresie.

Organizatorzy zapraszają rodziny oraz rowerzystów indywidualnych (dzieci do lat 11 tylko pod opieką dorosłych). Osoby niepełnoletnie zobowiązane są dostarczyć zgodę rodziców na udział w rajdzie. Wpisowe - 7 zł indywidualnie, 15 zł rodzina. Zapisy osobiście w siedzibie OSiR przy ul. Najświętszej Marii Panny 7, tel. 076 7233801 lub e-mail: ci@osir.legnica.pl. Zapisy przyjmowane są d 28 kwietnia lub w dniu imprezy. Limit 200 uczestników.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama

Warning: array_count_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 12

Warning: arsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 13

Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 14

Warning: array_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 15
Popularne tagi
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.