Logo Legnica24h.pl
Reklama

„Orzeł Dolnośląski 2018” dla wybitnego ucznia z Legnicy

Mateusz Materek, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy, zdobył tytuł finalisty konkursu „Orzeł Dolnośląski 2018”. Gala Nagrody Dolnośląskiego Kuratora Oświaty odbyła się 4 grudnia we Wrocławiu.

© Materiały prasowe

Tytuł „Orła Dolnośląskiego” przyznawany jest wybitnym uczniom szkół ponadgimnazjalnych. Mateusz jest maturzystą z klasy III A o profilu matematyczno-informatycznym, laureatem Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, a także wolontariuszem. We wrześniu 2018 r. za swoje osiągnięcia naukowe został nagrodzony stypendium prezydenta Legnicy. W 2017 r. otrzymał nagrodę za działalność społeczną w Konkursie Programu Stypendialnego „zDolny Śląsk”. W tym roku po raz drugi otrzymał nagrodę w tym konkursie, także za działalność społeczną.

„Orzeł Dolnośląski” to szczególne wyróżnienie przyznawane uczniom, którzy mają niezwykłe pasje, zainteresowania, są zaangażowani w życie szkoły i społeczności lokalnej, osiągając jednocześnie wysokie wyniki w różnych dziedzinach naukowych, artystycznych i sportowych.

Podczas uroczystej gali Mateuszowi towarzyszyli koledzy i koleżanki z klasy III A oraz wychowawca – Piotr Widziewicz.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.