Logo Legnica24h.pl
Reklama
allatonce.pl - sklep internetowy

Opowieści o babach, niewiastach i kobietach w niedzielę

Zespół Pieśni i Tańca Legnica zaprasza na koncert, który będzie stanowił taneczno-muzyczną opowieść o tradycji świętowania Dnia Kobiet. Centralnym motywem wydarzenia będzie postać kobiety i jej miejsce w kulturze ludowej i folklorze.

© Materia??y prasowe / LCK

Baba, niewiasta, kobieta - w sferze kultury, w społeczeństwie, wierzeniach, tradycjach czy przesądach ma swoje miejsce od wieków. I choć jesteśmy dziś w zupełnie innym miejscu. jeśli chodzi o myślenie o tym czym jest "kobiecość", kultura ludowa znów okazuje się skarbnicą wartych przypomnienia intrygujących ciekawostek.

Koncert odbędzie się w niedzielę o godz. 16.00 w Akademii Rycerskiej-Sala Maneżowa. Na scenie wystąpi ok. 80 osób reprezentujących grupę dziecięcą, młodzieżową oraz dorosłą, którym towarzyszyć będzie muzyka na żywo w wykonaniu zespołowej kapeli.

Bilety w cenie 10 zł - dorośli i 5 zł - dzieci do nabycia w Galerii Satyrykon, Rynek 36.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.