Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Ogłoszono przetarg na rower miejski

Miasto ogłosiło (23 marca) przetarg na „Wdrożenie, utrzymanie i serwis pasażerskiego transportu rowerowego – legnicki system roweru miejskiego”. Oferty składać można do 31 marca 2017 r.

© materiał prasowy

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi transportu rowerowego, polegającej m.in. na:

  • umożliwieniu wypożyczenia (pobrania i zwrotu) roweru w dowolnej stacji publicznego systemu Legnickiego Roweru Miejskiego za opłatą wg taryfy ustalonej przez zamawiającego,
  • działaniu systemu w sposób ciągły przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia, od 28 kwietnia do 30 listopada 2017 r.,
  • bieżącym zarządzaniu eksploatacją rowerów,
  • pobieraniu opłat za korzystanie z roweru miejskiego,
  • obsłudze użytkowników oraz utrzymaniu, serwisie i obsłudze wszystkich urządzeń związanych z funkcjonowaniem systemu LRM.

W ramach kompleksowej usługi wykonawca będzie m.in. zawierał umowy z klientami oraz ewentualnie ze sponsorami stacji komercyjnych, dokonywał rozliczeń, przekazywał zamawiającemu raporty z funkcjonowania LRM, dokonywał napraw i wymiany uszkodzonych elementów systemu oraz prowadził Biuro Obsługi Klienta, stronę internetową, rozpatrywał skargi klientów i współpracował z ewentualnymi sponsorami LRM.

System LRM składać się ma z 8 stacji rowerowych wyposażonych w 8 terminali z panelem informacyjnym i sterującym, 96 stojaków rowerowych, 64 rowerów znajdujących się w stałej eksploatacji oraz rowerów zapasowych i dziecięcych wraz ze stojakami.  

Specyfikacja istotnych warunków zamówienia – pełna dokumentacja dostępna jest na stronie internetowej zamawiającego www.um.bip.legnica.eu

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.