Logo Legnica24h.pl
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Oceniamy: Bezbarwna Miedź

Miedź tylko zremisowała u siebie ze Stomilem, choć po ośmiu minutach prowadziła już 2:0. Olsztynianie mogli zresztą nawet wygrać w Legnicy.

Marquitos był jednym z nielicznych piłkarzy Miedzi, do których po meczu ze Stomilem nie można było mieć większych pretensji. Fot. dolny-slask24h.pl © dolny-slask24h.pl

Paweł Kapsa - 5

Nie zawalił meczu, nie miał większych szans przy straconych bramkach, ale też nie pomógł drużynie odnieść zwycięstwa.

Grzegorz Bartczak - 6

Pierwsza połowa przyzwoita. Wyprowadził Miedź na prowadzenie. Po takim uderzeniu korkami przez bramkarza przy strzelanym golu niejeden zawodnik nie byłby zdolny do dalszej gry. W drugiej połowie dostosował się do poziomu kolegów.

Tomasz Midzierski - 5

Starał się mobilizować kolegów po pierwszej straconej bramce, ale jak się później okazało niewiele wskórał. Widać, że jemu po prostu "chce się chcieć".

Michał Stasiak - 4

Jedyny plus jest taki, że wygrywa pojedynki główkowe. Poza tym pozytywów brak. Przy kontrach łatwy do minięcia. Aż chciałoby się napisać, że "udaje Greka".

Giannis Potouridis - 4

Wyglądem przypomina starożytnego wojownika, ale na tym podobieństwa się kończą. Wciąż nie udowodnił, że wnosi do zespołu coś ponad przeciętność.

Keon Daniel - 4

Brakuje mu powera. W sytuacjach, gdy Miedź musi przyspieszyć grę, jego spowalnianie drażni kibiców.

Damian Rasak - 5

Coś się w tym chłopaku zacięło. Długo zbierał pozytywne noty, ale w ostatnim czasie nie idzie mu, podobnie jak całemu zespołowi.

Marquitos - 6

Jeden z pozytywów w drużynie z Legnicy. Widać w nim chęć do gry. Wygląda jakby zależało mu bardziej niż innym.

Petteri Forsell - 6

Wyższa ocena tylko i wyłącznie za pięknie wykonane rzuty wolne, które dały legniczanom dwie bramki.

Wojciech Łobodziński - 5

Pierwsza połowa nie najgorsza. W drugiej zmieniony przez Bartkowiaka.

Dejan Djermanović - 4

Miał być człowiekiem, który utrzyma się przy piłce grając wysoko, tyłem do bramki. Póki co tak niestety nie jest. Przegrywał zbyt wiele starć "bark w bark".

Jakub Vojtus - 4

Nic nie wniósł do poczynań ofensywnych gospodarzy. Bezbarwny jak Djermanović, za którego pojawił się w przerwie. Na usta samo ciśnie się "zamienił stryjek siekierkę na kijek".