Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Nowy sezon w Akademii Avatara

Akademia Avatara rozpoczęła nabór dzieci i młodzieży na zajęcia warsztatowe ruchowo-artystyczne. Kandydaci mogą zgłaszać się we wtorki o godzinie 16.30 w siedzibie Akademii (ul. św. Piotra 14, wejście przy Kinie Piast).

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Organizatorzy zwiększyli ilość grup na treningach akrobatycznych i tanecznych. Ponadto ruszają zajęcia z szarfy oraz tańca breakdance dla dzieciaków. W tym sezonie wracają także spotkania teatralne, tym razem z wrocławskim instruktorem, zaprzyjaźnionym z Teatrem Avatar reżyserem. Kolorowa paleta propozycji czeka również na poszukiwaczy wrażeń plastycznych. 

Placówka mieści się w budynku po dawnej szkole medycznej. Otrzymała dofinansowanie na wymianę wszystkich okien w sali gimnastycznej oraz w holu, bez naruszania charakterystycznego stylu budynku. To nie wszystko – wymienione zostanie również ogrzewanie na bardziej wydajne i efektywne. W sezonie wakacyjnym odnowiono podłogi. 

Działalność Akademii to rozwojowe treningi z akrobatyki, tańca współczesnego, baletu, breakdance, teatru i sztuki cyrkowej. Regularne treningi skierowane są do dzieci, młodzieży i dorosłych (łącznie ponad 200 osób uczęszczających na zajęcia). Ponadto organizowane są warsztaty weekendowe, świąteczne, feryjne, którym nadawana jest odpowiednia tematyka, bądź zapraszani są wyjątkowi goście, instruktorzy spoza zespołu. 

- Społeczność Akademii tworzą ludzie, którzy pragną rozwijać skrzydła w zdrowych warunkach życzliwości i wsparcia, radować się z sukcesów innych, pielęgnować koleżeństwo oraz wychowywać się w pięknych wartościach – mówi Olga Pirecka z Avatara.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.