Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Nowy projekt muzyczno-poetycki Patrycja Kamola „Jestem”, już dostępny w sieci

Sześć muzycznych premier, które znalazły się w ubiegłym tygodniu w internetowej sieci, są zwiastunami wydania pierwszego, autorskiego tomiku wierszy „Jestem” Patrycji Kamola.

© Materiały prasowe

Jak podkreśla wokalistka i kompozytorka, jej wiersze, które zostaną wkrótce wydane nakładem jednej z renomowanych witryn wydawniczych, powstały w latach 2009–2020 i początkowo stanowiły myśli, które z czasem stały się poezją. Utwory te mówią o życiu i jego wartościach, ale poruszają również tematy dotyczące spraw ludzkich, codziennych, kompromitujących, czasem amoralnych i prowokujących.

"Kilkanaście z publikowanych w tomiku wierszy znalazło już swoje miejsce na moich autorskich płytach. Zostały one, przeze mnie, starannie przetransponowane na teksty piosenek, do których skomponowałam muzykę. Oprócz tego kilka z nich brało udział w projekcie artystycznym V Legnicka Jesień Miedziana i zostały opublikowane w pokonkursowym tomiku wierszy wydanym w ramach II Konkursu Poetyckiego „Legnica 2017”. Jest też kilka utworów, które znalazły swoje miejsce w regionalnej prasie. Tomik wierszy „Jestem” jest próbą posłużenia się przeze mnie teorią nadziei w celu odnalezienia odpowiedzi na pytania: czym tak naprawdę jest miłość? Jakie ma barwy i jakie cienie? Starałam się, by moje wiersze były odzwierciedleniem mojej duszy i moich myśli. Sama jestem niekończącą się kompozycją metafor i jeżeli w moich wierszach odnajdziecie Państwo choćby ślad własnej duszy, będę szczęśliwa" – mówi Patrycja Kamola.

Tomik wierszy „Jestem” już wkrótce znajdzie się w renomowanych domach sprzedaży wysyłkowej oraz w księgarniach w całej Polsce, a obecnie jego zapowiedzią jest wydanie 6 utworów muzycznych do poezji znajdującej się w tomiku, który promuje teledysk Patrycja Kamola - „Bez końca”.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.