Logo Legnica24h.pl
Reklama

Nowoczesne kuchnie i jadalnie dla szkół podstawowych

Legnica przygotowała wniosek i zdobyła 265 tys. zł z rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” dla czterech szkół podstawowych na unowocześnienie kuchni i stołówek szkolnych.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Maksymalna kwota wsparcia finansowego wynosi 80 tys. zł na doposażenie i poprawę standardu funkcjonujących stołówek (własnej kuchni i jadalni) w Szkole Podstawowej nr 4, Szkole Podstawowej nr 9 i Szkole Podstawowej nr 19. Z kolei 25 tys. zł trafi na adaptację, poprawę standardu i wyposażenie jadalni w Szkole Podstawowej nr 16.

Na realizację tego zadania miasto przeznacza łącznie 331 tys. 250 zł, z czego wsparcie rządowe stanowi 265 tys. zł.

Wyposażanie placówek w nowy sprzęt i prace modernizacyjne prowadzone będą w okresie wakacyjnym.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.