Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa
Collegium Witelona

Nowa Strefa Miedzi już otwarta!

Strefa Miedzi zmieniła lokalizację. W piątek odbyło się wielkie otwarcie w nowym lokalu, mieszczącym się w ciągu handlowym przy ul. Wrocławskiej 43, tuż obok Urzędu Skarbowego.

© Mied?? Legnica

Z okazji otwarcia nowego lokalu Miedź przygotowała dla swych kibiców liczne atrakcje.

"Dla wszystkich, którzy odwiedzą nową Strefę Miedzi mamy drużynowe plakaty zespołu na rundę jesienną 2020, a dla uczniów także plany lekcji w barwach klubu" - czytamy na stronie legnickiego klubu.

Dodatkowo w piątek i w sobotę każdy klient może skorzystać z 20-procentowego rabatu na zakupy (nie łączy się z innymi promocjami).

W Strefie Miedzi można znaleźć klubowe gadżety, szaliki, koszulki i wiele innych artykułów, w tym produkty marki Adidas – partnera technicznego legnickiego klubu!

Z myślą o legnickich fanach Miedzianki w nowej Strefie Miedzi pojawiać się będą kolejne ciekawe kolekcje ubrań oraz gadżety. Zapraszamy wszystkich sympatyków Miedzi do odwiedzenia naszego zielono-niebiesko-czerwonego świata – dodaje klub.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.