Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Nowa stacja Legnickiego Roweru Miejskiego

Od piątku, 31 sierpnia, mieszkańcy Legnicy mogą korzystać z nowej stacji wypożyczeń Legnickiego Roweru Miejskiego.

© UM Legnica

Została ona uruchomiona przed Centrum Handlowym Auchan Legnica zarządzanym przez Ceetrus Polska. Dzięki uruchomieniu nowej stacji liczba rowerów dostępnych dla użytkowników wzrosła o dodatkowe 10 sztuk.

Centrum Handlowe Auchan Legnica to pierwsza w Legnicy stacja rowerowa, która powstała dzięki współpracy z biznesem. Można z niej korzystać na tych samych zasadach, co ze wszystkich innych stacji wypożyczeń Legnickiego Roweru Miejskiego. Dzięki niej klienci centrum handlowego zyskają łatwiejszy dojazd na zakupy, a pracownicy – do pracy.

„Cieszę się, że Centrum Handlowe Auchan Legnica mogło dołożyć cegiełkę na rzecz rozwoju udogodnień dla lokalnej społeczności. Ponadto, stacja rowerów miejskich wpisuje się w ekologiczne standardy Ceetrus Polska – właściciela i zarządcy Centrów Handlowych Auchan, a dzięki poszerzeniu dostępności rowerów przyczyniamy się do propagowania ekologicznej postawy wśród konsumentów” – mówi Karina Slawik-Koźlik, manager ds. zarządzania Centrum Handlowego Auchan Legnica.

Wypożyczyć rower mogą wszyscy zarejestrowani w systemie Nextbike użytkownicy, którzy na swoim koncie mają co najmniej 10 złotych. Zarejestrować można się na stronie rowery.legnica.eu. Rowery można wypożyczyć poprzez terminal na stacji (wpisując numer telefonu, PIN i numer roweru) lub korzystając z bezpłatnej aplikacji Nextbike na telefony komórkowe. Trwa to zaledwie kilka sekund. Pierwsze 15 minut każdego wypożyczenia jest bezpłatne.

– „Rozbudowa Legnickiego Roweru Miejskiego o kolejną stację, tym razem finansowaną przez prywatnego partnera, to dobra wiadomość. Zyskają na tym wszyscy użytkownicy. W całej Polsce współpracujemy z galeriami handlowymi, biurowcami, zakładami pracy i innymi firmami, które w lokalizacji stacji rowerowej widzą okazję na przyciągnięcie klientów i zachęcenie pracowników do tej formy komunikacji” – mówi Marek Pogorzelski z firmy Nextbike Polska, operatora Legnickiego Roweru Miejskiego.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.