Logo Legnica24h.pl
Reklama

Niemiecki biznes interesuje się Legnicą

Na zaproszenie prezydenta Tadeusza Krzakowskiego w Legnicy gościła dziś (14 września) misja gospodarcza z Goerlitz.

Fabryka Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze © Paweł Sasiela

Przyjechali przedsiębiorcy, skupieni w tamtejszym klubie biznesu. Interesowali się możliwościami inwestowania w naszym mieście, w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz współpracy gospodarczej w różnych branżach.

Prezydent zapoznał niemieckich przedsiębiorców z legnickim potencjałem gospodarczym, z systemem kształcenia zawodowego dostosowanego do wymogów rynku pracy oraz atrakcyjnymi terenami inwestycyjnymi. Szczególną uwagę zwracał na w pełni uzbrojone i dobrze skomunikowane tereny w rejonie ul. Jaworzyńskiej oraz na obszar byłego lotniska, przeznaczonego na działalność inwestycyjną.

Zapowiedziano, że kontakty gospodarcze z niemieckimi partnerami będą kontynuowane.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Jwr
Jwr14 września 2018 o 17:41
Legnicą haha a zdjęcia z Jawora
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.