Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Nielegalne automaty do gier zajęte przez KAS w Legnicy

W piątek 7 kwietnia, przy ulicy Dworcowej 5 w Legnicy funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej, w asyście Policji, po przeprowadzeniu na miejscu czynności dochodzeniowo-śledczych dokonali zajęcia trzech nielegalnych automatów.

Fot. materiały prasowe © policja

Sprawa została przekazana do właściwej prokuratury oraz komórek dochodzeniowo-śledczej, a także postępowań podatkowych Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu.

Z informacji jakie uzyskaliśmy wynika, że w piątek przesłuchano osoby w związku ze sprawą. Nie dokonano natomiast żadnych zatrzymań.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

andrzeh
andrzeh28 kwietnia 2017 o 05:59
na Prezydenta
Lubię to! 0
andrzeh
andrzeh28 kwietnia 2017 o 05:58
nie na dworcowej a na Chłapowskiego,
właściciel to jeden z przyszłych kandydatów Prezydenta Legnicy
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.