Logo Legnica24h.pl
Reklama
Zabawki idealne na Halloween. Zaskocz dzieci w ten upiorny czas. Zabawki dla dzieci. Internetowy sklep z zabawkami
Koparka Jawor - roboty budowlane

Narodowe Czytanie „Wesela” w Legnicy

Legnicka Biblioteka Publiczna zaprasza 2 września br. do wspólnego, głośnego czytania „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego.

Fot. Materiał prasowy © materia?? prasowy

2 września po raz kolejny cała Polska spotka się, aby uczestniczyć w największej akcji wspólnego czytania dzieł polskiej literatury. Tym razem lekturą będzie „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego. Wspólne czytanie również odbędzie się w Legnicy. Zapraszamy na rynek przed Galerię Ring. Wydarzenie rozpocznie się punktualnie o godz. 11.00.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.