Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Najpiękniejsze budowle Legnicy

Grupa „Skupień i przyjaciele" po raz drugi organizuje konkurs na najlepsze realizacje architektoniczne w Legnicy pod hasłem Poziomica 2017.

Zbiorcza droga południowa © Anna Cybulska

O zwycięstwach zdecyduje środowisko architektów i publiczność podczas głosowania na gali w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej w piątek (16 lutego) o godzinie 18.00. Wstęp na galę jest wolny.

- Zapraszamy zarówno profesjonalnych architektów, jak i mieszkańców Legnicy zainteresowanych nowoczesnymi, funkcjonalnymi i niebanalnymi obiektami - zachęca do przybycia na galę konkursową architekt Jerzy Skupień – pomysłodawca konkursu.

– Nominowaliśmy 22 budowle o charakterze mieszkaniowym, przemysłowym, biurowym i usługowym, wybrane spośród setek zrealizowanych w Legnicy w roku 2017 inwestycji. Naszemu środowisku zależy na premiowaniu, wyróżnianiu i promowaniu najlepszych projektów legnickich architektów – dodaje pan Jerzy.

Tego wieczoru profesjonaliści i publiczność w głosowaniu zdecydują o wyborze trzech najlepszych budowli i uhonorują je Poziomicami 2017.

Oto ubiegłoroczne realizacje, które biorą udział w drugich legnickich prezentacjach architektonicznych:

         Okrężna 2, przebudowa
         Myrka 19
         ul. Kedywu 6A i 6B
         Ściegiennego 20
         Leśmiana – lofty, przebudowa
         Wrocławska 1, MPoint
         Olkuska 29
         Zbiorcza droga południowa, Etap 2. z mostem nad Kaczawą, Jaworzyńska - al. Rzeczypospolitej (al. 100-lecia Odzyskania Niepodległości)
         Nowodworska 11, remont GS
         Łokietka 9 –stacja paliw
         Wrocławska 196, przychodnia lekarska
         Szczytnicka 27 –laboratorium LIS
         Jaworzyńska 254, biurowiec
         Jaworzyńska 287- UZIN rozbudowa Zakład Mieszania Suchych Zapraw
         Jaworzyńska 299, przemysł
         Łowicka 27, pawilon handlowy Outlet
         Zamkowa 8, biurowiec
         Nowodworska 23, biurowiec 2-piętrowy
         Czarneckiego 36, biurowiec, nadbudowa
         Poznańska 53, myjnia
         Grunwaldzka 38, remont przedszkola 
         Jaworzyńska 227B, biurowo-magazynowy

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.