Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Najlepsi młodzi lekkoatleci Dolnego Śląska powalczą w Legnicy

W Legnicy po raz pierwszy zorganizowane zostaną lekkoatletyczne Mistrzostwa Dolnego Śląska U-16. Najlepsi w województwie młodzicy rywalizować będą w sobotę (18 maja) od godziny 11.00 na stadionie lekkoatletycznym w parku Miejskim.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Będą to kwalifikacje do międzynarodowego trójmeczu Saksonia – Kraj Liberecki – Dolny Śląsk oraz dodatkowo eliminacje sztafet do Mistrzostw Polski U-16. Zawodnicy wystartują w takich konkurencjach, jak: rzut oszczepem, rzut dyskiem, rzut kulą, skok wzwyż, skok w dal, chód, bieg i sztafeta.

Zawody organizowane są przez Dolnośląski Związek Lekkiej Atletyki we Wrocławiu wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Legnicy. Finansują je Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz nasze miasto.

Komunikat organizacyjny oraz informacja o zapisach

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.