Logo Legnica24h.pl
Reklama
Internetowy sklep z zabawkami. Zabawki na dzień chłopaka. Zabawki dla chłopca, dla dzieci, dla dziewczynki.
PWSZ im. Witelona w Legnicy
Leadec
Koparka Jawor - roboty budowlane

Nabory na zajęcia taneczne w Akademii Rycerskiej

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego wznawiane są zajęcia taneczne balet dla dzieci oraz flamenco dla młodzieży i dorosłych, które na czas wakacji zostały zawieszone.

© Materia??y prasowe / Micha?? Kielan

Na spotkanie organizacyjne dotyczące STUDIA BALETOWEGO zapraszamy rodziców oraz dzieci od lat 4. Odbędzie się ono 2 września o godz. 17.00 w sali nr 40 (parter, wejście od dziedzińca). Podczas spotkania przedstawione zostaną szczegóły dotyczące organizacji i sposobu prowadzenia zajęć. Studio baletowe prowadzone jest przez wybitnego polskiego tancerza i choreografa Waldemara Wołka-Karaczewskiego.

Osoby zainteresowane nauką FLAMENCO zapraszamy na lekcję pokazową 18 września o godz. 11.00 do sali nr 242 (II piętro, wejście od dziedzińca). Zajęcia prowadzi Liliana Bochenkiewicz, u której można również uzyskać szczegółowe informacje oraz zapisać się na kurs.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.