Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Na studia na Teneryfę

Universidad de la Laguna na Teneryfie dołączył do grona partnerów zagranicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

Biblioteka Uniwersytetu de la Laguna na Teneryfie © Materiały prasowe / PWSZ Legnica

Współpraca Uczelni z zagranicznymi uniwersytetami odbywa się w ramach programu Erasmus+ dla projektu: mobilność edukacyjna w sektorze szkolnictwa wyższego między krajami programu oraz Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) 2014-2020.

Współpraca z Universidad de la Laguna prowadzona jest na zasadzie wzajemności. Każdego semestru z wyjazdu może skorzystać 2 studentów, 2 nauczycieli akademickich oraz 2 pracowników niebędącymi nauczyciela akademickimi.

Universidad de La Laguna (ULL) jest najstarszą instytucją szkolnictwa wyższego na Wyspach Kanaryjskich. Dekret założycielski, podpisany przez króla Karola IV Hiszpanii, datowany jest na 11 marca 1792 r. Od tej daty Uniwersytet przeszedł zmiany i był znany pod różnymi nazwami, aż w końcu nadano mu obecną nazwę w 1913 r.

Obecnie Uniwersytet to miejsce dla ponad 25 000 osób, które są studentami, pracownikami naukowymi lub pracownikami administracyjnymi i usługowymi.

Katalog kursów uniwersytetu obejmuje miedzy innymi 45 kierunków licencjackich i 30 kierunków magisterskich, 52 programy doktoranckie a także liczne studia podyplomowe, kursy i szkolenia.

ULL przechodzi obecnie wewnętrzną restrukturyzację w celu zmiany oferty. Szczególny nacisk położono na wykorzystanie nowych technologii informacyjnych i komunikacyjnych.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.