Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Na osiedlu Piekary mamy nowe ścieżki rowerowe

Zakończył się pierwszy etap budowy i modernizacji ścieżek rowerowych po obu stronach al. Piłsudskiego, od Ronda Niepodległości do skrzyżowania z ul. Wierzyńskiego.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Koszt tej inwestycji to ok. 445 tys. zł. W jej ramach istniejąca ścieżka z kostki betonowej od strony marketu Carrefour została przebudowana. Na pozostałym odcinku ułożono nawierzchnię asfaltową. Po przeciwnej stronie alei Piłsudskiego zbudowana została również ścieżka asfaltowa.

W kolejnych etapach zaplanowana jest budowa i modernizacja ścieżek rowerowych na dalszym odcinku al. Piłsudskiego, na ul. Sudeckiej oraz Iwaszkiewicza do mostu na Wierzbiaku.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.