Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Na narty z OSiR-em

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy organizuje całodniowe (godz. 8.00-20.00) wyjazdy na narty zjazdowe do czeskiej Rokytnicy i do Jakuszyc na biegówki. Wyjazdy w soboty 20 stycznia i 3 lutego. Koszt transportu z ubezpieczeniem - 45 zł.

Zdjęcie ilustracyjne Fot. pixabay.com © narty

Centrum narciarskie Rokytnica nad Jizerou dysponuje 12 wyciągami i cieszy się ogromną popularnością również wśród polskich narciarzy. Miłośnicy biegówek wysiądą w Jakuszycach i spędzą sobotę na trasach najbardziej znanego ośrodka narciarstwa biegowego w Polsce.

Zapisy w siedzibie OSiR, tel. 76 723 38 01, e-mail: ci@osir.legnica.eu, do piątku poprzedzającego wyjazdy. Zbiórka pod hotelem Qubus w Legnicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.