Logo Legnica24h.pl
Reklama
Internetowy sklep z zabawkami. Zabawki na dzień chłopaka. Zabawki dla chłopca, dla dzieci, dla dziewczynki.
PWSZ im. Witelona w Legnicy
Leadec
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: brak nowych zakażeń koronawirusem w regionie legnickim, zmarła 1 osoba

Badania nie potwierdziły nowych zakażeń koronawirusem w regionie legnickim. Z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarła 1 osoba z Legnicy – przekazało we wtorek Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / PAP

Wykonano 70 testów w powiecie legnickim i 142 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 77 osób z powiatu legnickiego oraz 187 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 538 osób z powiatu legnickiego i 6 213 osób z Legnicy, łącznie to 9 751 przypadków COVID-19.

Z powodu współistnienia Covid-19 z innymi chorobami zmarła kolejna 1 osoba z Legnicy.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 24 329 szczepień. W pełni zaszczepiono 6 159 osób. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 55 032 szczepienia. W pełni zaszczepiono 17 876 osób.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.