Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

MZ: 57 nowych zakażeń koronawirusem w regionie legnickim; ponad 1,6 tys. osób na kwarantannie

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u dalszych 57 osób z regionu legnickiego; na kwarantannie przebywa 1689 osób – podało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 13 osób z powiatu legnickiego i 44 z Legnicy – podało w piątek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 73 testy w powiecie legnickim i 209 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 430 osób z powiatu legnickiego oraz 1259 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 667 osób z powiatu legnickiego i 6 601 osób z Legnicy, łącznie to 10 268 przypadków COVID-19.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 46 406 szczepień. W pełni zaszczepiono 20 193 osób. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 97 371 szczepień. W pełni zaszczepiono 44 125 osób.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Gall
Gall8 listopada 2021 o 08:28
wchodzą do komunikacji publicznej i pomieszczeń zamkniętych bez masek i się na wzajem infekują.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.