Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 50 nowych zakażeń koronawirusem w regionie legnickim, zmarły 4 osoby

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 50 osób w powiecie legnickim i Legnicy. Zmarło 4 chorych z COVID-19 – podało w środę Ministerstwo Zdrowia.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 27 osób z powiatu legnickiego i 23 osób z Legnicy – podało w środę Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 91 testów w powiecie legnickim i 177 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 512 osób z powiatu legnickiego oraz 747 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 334 osób z powiatu legnickiego i 5 847 osób z Legnicy, łącznie to 9 181 przypadków COVID-19.

Z powodu Covid-19 zmarły 4 kolejne osoby - 1 z powiatu legnickiego i 3 z Legnicy.

W powiecie legnickim pierwszą dawkę szczepionki przeciw Covid-19 otrzymały 7 322 osoby, a 2 044 osoby zaszczepiono dwiema dawkami. Łącznie wykonano 9 366 szczepień.

Natomiast w Legnicy pierwszą dawkę szczepionki przeciw Covid-19 otrzymało 18 327 osób, a 5 698 osób zaszczepiono dwiema dawkami. Łącznie wykonano 24 025 szczepień.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.