Logo Legnica24h.pl
Reklama
PWSZ im. Witelona w Legnicy
SWWS
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 37 nowych zakażeń koronawirusem w regionie legnickim, zmarła 1 osoba

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 37 osób w powiecie legnickim i Legnicy. Zmarła 1 osoba z COVID-19 – podało w czwartek Ministerstwo Zdrowia.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 14 osób z powiatu legnickiego i 23 osób z Legnicy – podało w czwartek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 66 testów w powiecie legnickim i 132 w Legnicy. Kwarantanną objęte są 232 osoby z powiatu legnickiego oraz 431 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 497 osób z powiatu legnickiego i 6 118 osób z Legnicy, łącznie to 9 615 przypadków COVID-19.

Z powodu Covid-19 zmarła 1 kolejna osoba powiatu legnickiego.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 13 639 szczepień. W pełni zaszczepiono 2 780 osób. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 35 555 szczepień. W pełni zaszczepiono 8 300 osób.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.