Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 31 nowych zakażeń koronawirusem w regionie legnickim, zmarły 3 osoby

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u dalszych 31 osób z regionu legnickiego. Zmarły 3 osoby z COVID-19 – podało w czwartek Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 5 osób z powiatu legnickiego i 26 z Legnicy – podało w czesrtek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 64 testy w powiecie legnickim i 161 w Legnicy. Kwarantanną objęte są 403 osoby z powiatu legnickiego oraz 1127 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 654 osób z powiatu legnickiego i 6 557 osób z Legnicy, łącznie to 10 211 przypadków COVID-19.

Z powodu Covid-19 zmarła 1 kolejna osoba z powiatu legnickiego oraz 2 osoby z Legnicy.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 46 304 szczepienia. W pełni zaszczepiono 20 189 osób. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 97 080 szczepień. W pełni zaszczepiono 44 092 osoby.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.