Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 31 nowych zakażeń koronawirusem w regionie legnickim

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 31 osób w regionie legnickim – podało w czwartek Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 5 osób z powiatu legnickiego i 26 z Legnicy – podało w czwartek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 66 testów w powiecie legnickim i 195 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 99 osób z powiatu legnickiego oraz 459 z Legnicy.

Od początku epidemii (bez danych z 20.10.2021) potwierdzono zakażenie u 3 587 osób z powiatu legnickiego i 6 376 osób z Legnicy, łącznie to 9 963 przypadki COVID-19.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 45 659 szczepień. W pełni zaszczepiono 20 088 osób. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 95 186 szczepień. W pełni zaszczepiono 43 779 osób.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.