Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 30 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie legnickim i Legnicy, zmarły 2 osoby

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę o potwierdzeniu koronawirusa u kolejnych 30 osób z powiatu legnickiego i Legnicy. Resort podał też, że zmarły 2 osoby.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 6 osób z powiatu legnickiego i 24 osób z Legnicy – podało w środę Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 53 testy w powiecie legnickim i 150 w Legnicy. Kwarantanną objęto 173 osoby z powiatu legnickiego oraz 571 osób z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 1744 osób z powiatu legnickiego i 2714 osób z Legnicy, łącznie to 4458 przypadków COVID-19.

Z powodu COVID-19 zmarła 1 osoba z powiatu legnickiego oraz 1 osoba z Legnicy.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.