Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 3 nowe zakażenia koronawirusem w regionie legnickim; łącznie ponad 10 tys. przypadków COVID-19

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 3 osób w regionie legnickim – podało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia. Łącznie to ponad 10 tysięcy przypadków COVID-19.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 2 osób z powiatu legnickiego i 1 z Legnicy – podało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 18 testów w powiecie legnickim i 27 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 114 osób z powiatu legnickiego oraz 391 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 604 osób z powiatu legnickiego i 6 404 osób z Legnicy, łącznie to 10 008 przypadków COVID-19.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 45 840 szczepień. W pełni zaszczepiono 20 127 osób. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 95 659  szczepienia. W pełni zaszczepiono 43 871 osób.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.