Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 3 nowe zakażenia koronawirusem w regionie legnickim

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 3 osób w regionie legnickim – podało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnej 1 osoby z powiatu legnickiego i 2 z Legnicy – podało w piątek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 38 testów w powiecie legnickim i 86 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 77 osób z powiatu legnickiego oraz 378 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 575 osób z powiatu legnickiego i 6 338 osób z Legnicy, łącznie to 9 913 przypadków COVID-19.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.