Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w powiecie legnickim i Legnicy, zmarła 1 osoba

Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorek o potwierdzeniu koronawirusa u kolejnych 3 osób z powiatu legnickiego i Legnicy. Resort podał też, że zmarła 1 osoba.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnej 1 osoby z powiatu legnickiego i 2 osób z Legnicy – podało we wtorek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 43 testy w powiecie legnickim i 46 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 131 osób z powiatu legnickiego oraz 332 osoby z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 1898 osób z powiatu legnickiego i 3010 osób z Legnicy, łącznie to 4908 przypadków COVID-19.

Z powodu COVID-19 zmarła kolejna 1 osoba z Legnicy.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.