Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 27 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w powiecie legnickim i Legnicy

Badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 27 osób w powiecie legnickim i Legnicy – poinformowało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia. Łącznie od początku epidemii wykryto 5 661 zakażeń.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 7 osób z powiatu legnickiego i 20 osób z Legnicy – podało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 41 testów w powiecie legnickim i 95 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 277 osób z powiatu legnickiego oraz 598 osób z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 2118 osób z powiatu legnickiego i 3543 osób z Legnicy, łącznie to 5661 przypadków COVID-19.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.