Logo Legnica24h.pl
Reklama
PWSZ im. Witelona w Legnicy
SWWS
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 26 nowych zakażeń koronawirusem w regionie legnickim, zmarły 4 osoby

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 26 osób w powiecie legnickim i Legnicy. Zmarły 4 osoby z COVID-19 – podało w środę Ministerstwo Zdrowia.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 5 osób z powiatu legnickiego i 21 osób z Legnicy – podało w środę Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 73 testy w powiecie legnickim i 239 w Legnicy. Kwarantanną objęte są 224 osoby z powiatu legnickiego oraz 461 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 483 osób z powiatu legnickiego i 6 095 osób z Legnicy, łącznie to 9 578 przypadków COVID-19.

Z powodu Covid-19 zmarły 4 kolejne osoby - 1 z powiatu legnickiego i 3 z Legnicy.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.